Karrier

A Grand Tokaj borászatnak a minőségi megújulás jegyében zajló legmeghatározóbb éveiben is szüksége van lendületes, kihívásokra váró munkatársakra. Az aktuálisan betöltendő pozíciókat az alábbiakban tesszük közzé.

Borászati adminisztrátort keresünk!

2019. Április 25.

A GRAND TOKAJ ZRT.

Borászati adminisztrátor

munkakörbe munkatársat keres

Főbb feladatok

  • Borászati egységek teljes körű adminisztrációja (pincekönyv, borkísérő, szállítólevél stb.), borászati dokumentumok elkészítése, kezelése, irattárazása
  • Szőlővel, borral kapcsolatos bizonylatok kiállítása, számszaki ellenőrzése a jövedéki törvény és a vállalatirányítási rendszer előírásai szerint
  • A borászat munkájának segítése, értekezletek előkészítésében közreműködés, a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Szüreti munkafolyamatokban való részvétel, adminisztráció irányítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Nagyfokú precizitás, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Munkavégzés helye:        3934 Tolcsva, Petőfi út 36-40.

Jelentkezés: rövid önéletrajzzal 2019. május 15-ig a hr@grandtokaj.com email címen