Karrier

A Grand Tokaj borászatnak a minőségi megújulás jegyében zajló legmeghatározóbb éveiben is szüksége van lendületes, kihívásokra váró munkatársakra. Az aktuálisan betöltendő pozíciókat az alábbiakban tesszük közzé.

Traktoros munkatársat keresünk!

2019. Június 19.

Elvárások:

  • traktor vezetésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • precíz munkavégzés
  • magas terhelhetőség

Ajánlatunk:

  • határozott időre szóló munkaviszony
  • utazási költségtérítés
  • béren kívüli juttatás (cafeteria)

Munkavégzés helye:

  • A Vállalat ültetvényei
  • Telephely: Tarcal

Fizetés:

  • Személyes egyeztetés alapján

Jelentkezési határidő:

2019 július 1.

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését (fényképes önéletrajz) az alábbi email címre: hr@grandtokaj.com

Kereskedelmi ügyintéző munkatársat keresünk!

2019. Május 29.

Főbb feladatok

  • Kereskedelmi áruforgalommal kapcsolatos szállítmányozási, jövedéki és vámolási feladatok ellátása
  • Export okmányolás
  • Rendelések rögzítése
  • Kapcsolattartás kereskedelmi partnerekkel
  • Borversenyek, minták, kiállítások okmányolása
  • Kereskedelmi tevékenységhez tartozó napi adminisztratív feladatok elvégzése
  • A kereskedelmi és marketing igazgató munkájának segítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nagyfokú precizitás, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Munkavégzés helye:        3934 Tolcsva, Petőfi út 36-40.

Jelentkezés: rövid önéletrajzzal 2019. június 20-ig a hr@grandtokaj.com email címen